reklama
reklama

Assassin's Creed 3 - Trailer o námořních bitvách

Tak, pojďme postupně dohnat to, co se zde na webu zapomnělo. Nyní se jedná o trailer, který se jaksi neobjevil na oficiálním kanálu o AC, ale spíše jen na těch vedlejších. Za informaci a následující text děkuji uživateli Pingi7 :)

Ubisoft nedávno zveřejnil oficiální trailer k námořním bitvám do Assassin´s creed 3.
Trailer ukazuje jak budou vypadat námořní bitvy, ve slušném prostředí a krásném grafickém kabátku. Budeme hrát samozřejmě za Connora v kapitánském oblečku a klobouku, video ukazuje že nebudem jenom řídit loď ale i navigovat kam mají střílet dělostřelci. A na závěr se probojujeme nepřátelskou lodí a efektivně vyskočíme s paluby.

Sajn , 16.08.2012 12:26

5 Komentáře · 3661 Přečtené

Znovuzrození stránky

"The FUTURE of our website depends on those, who are truly free."

Ano, použil jsem hlášku z jednoho traileru pro AC3, i když lehce poupravenou. Ale řekl bych, že skvěle vystihuje to, co napíšu níže.

Jak si někteří možná všimli včera večer na našem Facebooku, dnes se něco se stránkou stane. Ne, bohužel vás musím zklamat, nový engine a vzhled to nebude. Popravdě nevím, jestli KenR úpravu vzhledu stále plánuje, a ani s ním nejsem v kontaktu.

Mám ale něco jiného. Jak jste si jistě všimli, stránku nedávno zamořil mallware (na podrobnosti se mne neptejte, nevím bohužel o nic víc než vy). Z této nákazy je však stránka nyní vyléčena, jenže jaksi se tu přestali objevovat novinky. Achich ouvej... Dobrá, proč ale? Nevidím sebemenší důvod, proč by stránka neměla být nadále aktualizována. Jelikož to ale nebudu vše zvládat sám, chci vás o něco požádat. Pokud najdete nějaký nový artwork, screenshot, informaci, video nebo cokoliv jiného... sepište to do novinky a pošlete mi to PMkou! Případně vložte odkaz obrázku nebo videa, které byste chtěli k novince přidat. Já vaše dílo zveřejním pod vaším jménem. Mám ale několik podmínek. Novinky by měli být pravopisně dokonalé, nehodlám totiž po někom nic opravovat. Dále pak chci, aby se autor v novince vždy rozepsal, a ne aby to bylo něco typu "Hele, Ubisoft zvěřejnil nový video o Desmondovi, čekuj odkaz".

Odměna? Velký vděk naší stránky.

Dále - něco užitečného pro vás. Několik odkazů, pokud se chcete dozvědět co nejvíce novinek a informací o AC.

Oficiální YouTube kanál o AC - zde najdete nová videa o Assassin's Creed, ať už trailery, gameplaye, live streamy...

Oficiální Ubisoft fórum o AC - toto je asi nejcennější zdroj informací a novinek pro sérii. Uživatelé zde zakládají topicy, kde diskutují o příběhu, vymýšlejí teorie, ale také postují novinky. A nebojte... nenajdete zde jen oficiální informace. V dobách, kdy vycházelo DLC Lost Archive, unikalo předem mnoho informací, které se však Ubisoft snažil skrýt. No... toto fórum bylo však těmito informacemi a teoriemi tehdy plné.

Assassin's Creed Wiki - Jedná se o Wikipedii, která je však celá zaměřená pouze na svět Assassin's Creed.

Sajn , 16.08.2012 11:07

6 Komentáře · 3934 Přečtené

Redaktoři

Ahoj,
chtěla bych upozornit, že mi napsalo opravdu hodně členů co mají zájem o to stát se redaktorem, a proto další zájemce nepřijímám.
Mám zde pár novinek, a vaším úkolem je vybrat toho, který by se na redaktora podle Vás hodil nejvíce. Tak tady je máte:Floppynator
Po dlouhé době tu máme další novinku, a to ohledně multiplayeru. Ta nám přináší více informací o dvou nových módech, a to Domination a WolfPack. Jak už tomu bylo u předchozího dílu budeme se opět probíjet do řad templářů a dozvíme se tak plno zajímavých věcí o abstergu.

A nakonec trailer s názvem Official Animus ve kterém oba módy uvidíte, ale také naprosto nový animus který nepotřebuje DNA předků. Můžeme tak prožít celou historii jako Napoleon nebo Julius Ceasar, nebo prožít americkou revoluci.
Link


Ezio Auditore 98
Příznivci PS3 si na novém AC zahrají o hodinu déle
Sony a Ubisoft se začali kamarádit,o čemž svědčý Assassin’s Creed 3 na panelu japonské společnosti (vzpomeňte si na předvádění námořních bitev, které vypadali jako vystřižené z Pirátů z Karibiku ), ale také se slíbilo několik DLC exklusivně pro PS3.

Zatím ale není jasné jestli právě ta exklusivní hodina bude souviset s DLCčkami , nebo půjde o nějakou novinku- jestli bude zdarma, nebo to bude pémium nabídka,a neví se ani, jestli se později tento obsah neobjeví taky na PC a Xboxu 360. Ale pravděpodobně ano. Díky bohu.


Bernard
Shrnutí novinek v poslední době.

Ubisoft konečně potvrdil vydání PC verze s datem na 23. Listopadu, což je za méně než měsíc.
I když Ubisoft sliboval že ACIII vyjde souběžně s konzolemi, odložení nepotrvá zas tak dlouho,
necelý měsíc, (coš se zatím nejkratší doba odkladu).

Dále pak Ubisoft zrušil speciální edici ACIII, s in-game bonusem A dangerous secret, která vám měla odemknout speciální pistoly s křesacím zámkem. Takže ty co si již tuto edici předobjednaly dostanou jen a pouze klasickou hru. Pak ti co se těšily že si na svém PS3 zahrají multiplayerovou betu, sou na omylu, jelikoš Ubisoft prohlásil že nemají na betu čas.

Na druhou stranu jim zase Ubisoft přidělí o 60 minut delší zážitek ze hry! Jestli to bude dílem jen mimořádných DLC to není zatím jisté.

Na světlo světa dále přišlo několik málo nových informací o multiplayeru.
Tlačítka pro zabití a znehybnění by měly být pod jednou klávesou, různé bonusy za přepadení nebo dohazování má bý přizpůsobeno aby se usnadnilo hraní ve skupinách, dále by mělo být upraveno hlasování o mapách kterých má být více na výběr, a na závěr bude vylepšeno uživatelské rozhraní.
A na závěr Ubisoft zveřejnil nový trailer, který popisuje trochu nový engine AnvilNext.

Link


Jinak mám pro Vás ještě jednu malou zprávu a to pro ty kteří si stěžují v SHOUTBOXU. Já nejsem redaktor na psaní novinek, na psaní novinek tu máte Sajna a Talla. ;)


Levak Assassin , 13.08.2012 21:02

61 Komentáře · 4072 Přečtené

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE O KNIHY TAJNÁ KŘÍŽOVÁ VÝPRAVATak po týdenním odkladu díky problémům s webem se dostávám konečně k tomu, abych Vám sdělil to, na co všichni čekáte.

Pár informací pro začátek.
- Soutěže se zúčastnilo 58 soutěžících. (Což mi přijde dosti slabé, alespoň máte větší šanci na výhru.)
- Správně odpovědělo 42 soutěžících.
- Špatně odpovědělo 14 soutěžících. (To jsem si myslel, že jednodušší otázky dát nemohu.)
- A bohužel 2 lidé nesplnili podmínky soutěže a mají tedy smůlu.

SoxXe , 08.08.2012 18:58

Číst více.. · 17 Komentáře · 4282 Přečtené

Hledáme redaktory

.
Jak jste si už jistě všimli, navštěvovanost tohoto webu výrazně klesá.
Podle většiny je to tím, že je zde málo novinek. Máme tu 2 redaktory, kteří by měli novinky psát ale pravděpodobně nemají přes prázdniny čas. Proto hledáme nové redaktory na psaní novinek.

Vzkaz od Mika:

HLEDÁME VÁŽNÉ ZÁJEMNCE, PRÁVA DOSTANOU PO DOMLUVĚ.


Pište na můj mail, který je ve starší novince.
Po domluvě napíšu Mikovi a člen dostane plná práva.

Podmínky:
- fanoušek AC
- vážný zájem a spoustu volného času u PC
- znalost pravopisu :D
- 13+

Levak Assassin , 31.07.2012 17:17

54 Komentáře · 6040 Přečtené

Máte dotazy, připomínky..?

Ahoj,
omlouvám se že kvůli takové blbosti zakládám novinku, ale včera jsem založila téma se vzkazem a nebyla tomu věnována pozornost.

Miko má totiž tady na webu napsané že kdybychom měli otázky, připomínky nebo nápady můžeme mu napsat na mail a přesto nikomu neodpovídá. Miko je poslední dobou nedostupný a to i pro nás - ostatní redaktory.

Proto nepiště jemu, ale mně. Můžete na FB, Skype, mail a nebo klasicky na PM :)


Facebook: Link
Skype: assassin_girl3
Mail: Levak.assassin@seznam.cz

Levak Assassin , 21.07.2012 18:51

8 Komentáře · 4534 Přečtené

Novinka Pingiho7

Ubisoft oficiálně potrvdil kooperativní mód do AC3!!!

Mód nese název Wolf pack, a nabídne hru až čtyřem hráčům!
Hráči se budou muset mezi sebou domlouvat, hledat a popravovat oběti.
Změněn byl i systém uzdravování, ve kterém se vám nebudou doplňovat životy a tak se budete muset snažit aby jste přežily!

Link


Link


Tak co těšíte se?pingi7

Levak Assassin , 20.07.2012 18:39

22 Komentáře · 4764 Přečtené

Assassin's Creed: Forsaken - kniha podle AC 3

Ubisoft ohlásil další knihu v sérii Assassin's Creed, tentokrát s podtitulem Forsaken. Vyjde 31. října 2012 a bude sledovat události Assassin's Creed 3. Počet stránek je 368. Nic víc zatím nevíme, ale samozřejmě vás budeme informovat.


Sajn , 14.07.2012 15:47

29 Komentáře · 7306 Přečtené

Boston Gameplay

KenR , 13.07.2012 15:59

71 Komentáře · 5118 Přečtené

Soutěž s FANTOM Print


Tak jo, sice krapet se zpožděním, ale to bych nebyl já. Mám pro Vás už druhou letošní soutěž, takže doufám, že mi budete klečet u kolen. Soutěž je pořádaná ve spolupráci s FANTOM Print.O co tedy půjde ? Odpovíte na pár jednoduchých otázek a jedna ze 3 knih TAJNÁ KŘÍŽOVÁ VÝPRAVA může být Vaše.
VÍCE V NOVINCE ->

SoxXe , 09.07.2012 20:24

Číst více.. · 34 Komentáře · 4913 Přečtené

Nový vzhled Uplay + Assassin's Creed 3 bude předveden na živo. V Anglii. A nakonec trailer.

Během včerejšího dne byl vydán update pro Uplay klienta, kterého využívá mnoho her, mezi nimi i AC2 - AC:R. Ve zkratce popíšu, že Uplay přináší do her řadu výhod a zjednodušení.

Vrhneme se ale na update samotný. Jak vidíte na úvodním obrázku, změnil se hlavně jeho vzhled. Podrobný popis klienta najdete v ROZŠÍŘENÉ NOVINCE.


Další novinkou je ono datum 4. července 2012, na které bylo upozorňováno již v nedávném traileru. Čeho jsme dočkali? Hra bude předvedena naživo, ale... jen v Anglii. Dostupné pro všechny z nás, že? Přičemž se akce koná již dnes. Assassin's Creed 3 bude předvedeno v obchodních řetězcích GAME, a to:

-GAME Newcastle (9 am - 5:30 pm)
-GAME London Oxford St
-GAME Bristol Cribbs Causeway
-GAME Nottingham
-GAME Manchester Trafford Centre
-GAME The Fort Glasgow

A pozor, pro vstup vám musí být 18 let. Snad pro nás gameplay nahrají. A nakonec trailer, s názvem Rise. Podle mne by se měl Ubisoft zamyslet a přestat s tím šílenstvím okolo amerických povstalců. Hra se přece jmenuje Assassin's Creed, ne Revolutionist's Creed, že?

Sajn , 04.07.2012 10:32

Číst více.. · 92 Komentáře · 7919 Přečtené