reklama
reklama

Indian a jeho 2 hod. GameplayKdo by neznal INDIANa? Právě INDIAN pro Vás připravil 2 hodinový LIVESTREAM ze hry AC III okamžitě jak padlo embargo, což bylo 30.10 v 17:00. Pro ty, jenž LIVE nestihli z jakéhokoliv důvodu, je připraven záznam na Youtube. Konzolisté tuto informaci budou ignorovat, pokud jste ovšem hráč PC a nestačili Vám gameplaye ze hry a bojíte se lets playů kvůli spoilerům tak tato informace je přímo pro Vás. Sice to video obsahuje spoiler, ovšem úplně na konci a jste upozornění, takže ho můžete vypnout, abyste si nezkazili překvapení ze hry. Ve videu Vám budou ukázány základní mechanismy, příroda, bojový systém atd… Během celého videa odpovídají playeři (Fiola a Mendys) na otázky diváků, takže se dozvíte třeba to, co by Vás zrovna zajímalo :)

Zde máte obsah videa :

• 0:00:00 - Představení review verze hry
• 0:02:45 - Leap of Faith
• 0:07:00 - Souboje s mečem
• 0:20:00 - Odchod z města New York, ukázka mapy
• 0:30:00 - Lov zvěře
• 0:37:00 - Statek Connora
• 0:42:00 - Námořní mise
• 0:50:00 - Návrat do města
• 1:00:00 - Bratrstvo
• 1:10:00 - Golfová hůl
• 1:35:00 - SPOILEROVÁ ČÁST
• 2:04:30 - KONEC SPOILEROVÉ ČÁSTI

SoxXe , 04.11.2012 11:12

Číst více.. · 35 Komentáře · 30662 Přečtené

Assassin's Creed 3 - Official Launch Trailer

Ještě nám ani nevyšla hra a už máme Officiální Launch Trailer. Podivuhodné, že? Já bohužel i sám nevím proč to tak je, ale zaručím vám, že samotný Trailer se určitě bude líbit. Nevím jak u vás, ale mě nejvíc zaujal začátek z mladým Connorem. K tomu máte ještě epickou hudbu a samotné úžasné video, tak proč se na to nekouknout? Dám vám malou radu: Honem se připravte, protože už za 7 dní, vyjde tato úžasná hra. Tak už jenom zbývá, pro kterou Edici se rozhodnete… Já jsem se rozhodnul pro Join or die, ale je to jen na vás, pro jakou se rozhodnete.

Link

Pingy

Levak Assassin , 28.10.2012 18:37

17 Komentáře · 27467 Přečtené

AC I. film

Internetem prošustila spousta novinek a spekulací o chystaných filmech inspirovaných nejrůznějšími herními tituly. Nás by hlavně měl zajímat film inspirovaný hrou Assassin's Creed. Právě tento film udělal další důležité kroky ke svému zfilmování.

Link

Již delší dobu se ví, že o film ma veliký zájem Michael Fassbender (Hanebný pancharti, X-Men: První třída, ...). Ten se již upsal do hlavní role a zároveň ho bude produkovat. Hlavní posun ale spočívá v podepsání smluv mezi Ubisoftem a New Regency Productions, tato společnost bude film spolufinancovat a distribuovat. Ubisoft samozřejmě bude moci do natáčení zasahovat, aby výsledný film odpovídal hře a fanoušci této herní série byli spokojeni.

A o jakou hru tedy půjde? Námětem se stane první díl. Michael Fassbender se tedy převtělí do kůže Desmonda Milese, barmana s neobvyklou minulostí, kterého unese Abstergo. Desmond bude nucen odhalit nejen minulost svou, ale i jeho dávného předka, Altaira, aby tím pomohl Templářům ovládnout svět.

Scénář by měl být hotov během léta a taktéž by už měl být tou dobou vybraný režisér, aby se mohlo už v zimě 2013 začít natáčet. Další obsazení herců, zatím bohužel není známo, doporučuji sledovat novinky na CSFD.

Link

Bigi

Opět děkuji, pěkná novinka :)

Levak Assassin , 25.10.2012 16:03

32 Komentáře · 25815 Přečtené

Pěkné záběry z videí a čeština do AC

ČEŠTINA DO AC3

Neumíte anglicky? Nevadí. Hru si budete moci zahrát s českými titulky.

Lokalizovaných konzolových her u nás moc nevyšlo, a když už, šlo většinou o sportovní tituly, ve kterých překlad zase tak užitečný nebyl. Assassin's Creed III však do této skupiny rozhodně nepatří, vždyť má také klást na příběh větší důraz než všechny předešlé díly.
Podle Conquestu si ve hře budeme moci aktivovat české titulky, a to jak v X360 verzi, tak ve verzi pro PS3. Překlad bude dostupný ve všech sběratelských edicích, přítomný bude také v edicích, které jsou určené k předobjednávkám (Join or Die Edition a Freedom Edition).

Alex Bešorner

HARLIN MI POSLAL PÁR VIDEÍ S PĚKNÝMI ZÁBĚRY. DOPORUČUJI SKOUKNOUT

Link

target='_blank'>Link

Link

Link

Link

Link

Harlin


Harlin a Alex: Díky hoši :)
Ještě sem vložím 4 novinky od Pingyho, protože byl strašně nedočkavý a přišlo mi nespravedlivý zakládat další novinku, protože tuhle starší by si pak nikdo nečetl :D
Assassin´s creed 3 - Official Boston Tea Trailer

V tomto videu, uvidíte, jak budou „naši“ Američani protestovat a budou vyhazovat z lodí šálky čajů v krabicích za tisíce dolarů. Samozřejmě, se toho účastníte i vy Connorem a bude vás čekat neskutečná zábava. A před koncem videa, uvidíte i nestaré záběry ze samotné hry, tak už zbývá jen říct, „Připravte se na dobrodružství s Connorem!"

LinkAssassin´s creed 3 - Official Connor Story trailer

A máme tu další úžasný trailer, který tentokrát probírá Connorův život. Trailer je přímo nádherný, od Connora dětství až do dospělosti. Na začátku videa (teda i hry) je vidět, Connorova rodná vesnice která nebude za dlouho upálená, Vývojáři z Ubisoftu říkali, že začátek hry nám vyrazí dech což myslím, že nezklamali. Jen se na to kouněte!

LinkAssassin´s creed 3 – Philadelphia Flyers´ Max Talbot visits Ubisoft

Tak a tady máme video, kde Známý Philadelphijský hokejista zavítá do vývojářské firmy Ubisoft kde nám právě teď vyrábí naše Assassin´s creed 3! Nejdříve se kouká co tam mají, a později za taky zahraje námořní bitvu. A nakonec mu jeden z vývojářů ukáže Assassinský Tomahawk, a Max se hned pustí do jednoho „Templáře“. Doporučuji si toto video proto, že je docela humorné, nebo ne? Link


Assassins creed 3 Official Weapons & Combat TrailerA přináším vám tu poslední novinku, která ukazuje Officiální zbraně a pohyby v Assassin´s creed 3. Trailer vám například ukáže jaké zbraně tam vlastně jsou (Tomahawk, luk, mušketa, pistole, skrytá čepel , sekera a mnoho dalších!) Vývojáři také nezapomněli ukázat úžasné pohyby našeho hrdiny Connora, tak si vychutnejte poslední video a těšte se na další novinky!

Link

Pingy

Taky díky, ty nedočkavče :D

Levak Assassin , 24.10.2012 17:32

22 Komentáře · 23972 Přečtené

Anrag0novy novinky

AC3 zdarma ke grafické kartě

Poslední dobou se ATI pomalu probojovává na první žebříček výrobců grafických karet, což se zrovna moc nelíbí NVidi, která
se snaží dělat všechno možné aby se její prodejnost znovu zvýšila. Při tomto účelu si vzala na mušku brzy vycházející,
dlouho očekávanou a mnoha cenami ověnčenou hru. Mluvím samozřejmě o našem starém známém Assassins creed 3.

Proto ti, kdo se sice těší na AC3, ale nerozjedou ho kvůli slabší grafické kartě, budou mít možnost zabít dvě mouchy
jednou ranou - k nové grafárně NVidii GeForce GTX 650 Ti bude jako dárek zdarma přiložena plná hra Assassins creed 3!
Vydání grafické karty se hrou se prozatím odhaduje na konec tohoto roku, ale myslím že za to čekání AC3 (a možná i grafárna)
opravdu stojí.

Link


Vývojářský deníček

Když UbiSoft vypustil řadu čtyř videí o tovrbě Assassins creed 3, rozhodl se udělat to samé (avšak v poněkud redukované podobě) i pro Assassins creed Liberation. Před dvěma dny vyšlo krátké dvouminutové video, ve kterém se dozvíme opět něco nového ze zasazení hry a navrch několik nových záběrů z gameplaye samotného.

Link


Anrag0n


Děkuju.. :)

***
Ještě bych chtěla upozornit, že důvod proč tu Vaše novinky nezveřejňuji je proto, že to beru popořadě a na Vás ještě nepřišla řada! Třeba Pingy, tvoje novinky super jenom čekají.. :)
PS: Neodepisuji tak se nebojte :)

Levak Assassin , 19.10.2012 18:42

18 Komentáře · 23514 Přečtené

Bernardova novinka :)

Zdravím všechny co tu s námi zůstaly navdory dlouhé neaktivitě :) a děkuji že jste se na to nevybodly jako nějací.... :D

No nebudu to nijak okecávat a vrhnu se rovnou na věc :)

Ubisoft vypustil krátký herní deník o vývoji Assassins Creed Liberation. Video přináší nové Gameplay záběry a spoustu nových informací ohledně ACL :) Link
Dále nám Ubisoft odhalil pár pěkných obrázků z ACIII, jak ze Singleplayeru tak i z Multiplayeru. Link
Ubisoft plánuje vydat Ubiworkshop edici vydat i na PC přibližně kolem 100$
Konečně Ubisoft poslal do světa i obrázek Desmonda! Je vidět že od ACR prošly všechny postavy menší úpravou. Link
Krom obrázků a vývojářských deníků Ubi vydal i ''nový'' Storry trailer, který by nám měl krapet přiblížit hl. postavu Connora.
Pro ACIII bude dostupný Season pass díky němuž si budete moci užívat všechna DLC pro ACIII :)

Bernard

Levák: Díky Bernarde :)

Levak Assassin , 18.10.2012 20:08

24 Komentáře · 23983 Přečtené

Naše fan

Každý den netrpělivě zírám na obrazovku a marně hledám mail od Mika.
Pořád se ještě neozval a nedal nikomu práva. Tato stránka bez novinek pomalu ale jistě umírá..

Byli tu dva admini co se měli starat o novinky. (Já mám jinou funkci) Poslední dobou ale o tuto stránku nejeví žádný zájem a tak jsem si řekla, že bychom mohli společně tuhle fan znovu rozjet!
Nějaká práva na vkládání novinek taky mám, takže pokud by se tu našel někdo kdo bych chtěl přispět, nechť mi pošlě nějakou novinku a zveřejním ji! Piště na mail Levak.assassin@seznam.cz. Do předmětu napište Váš nick.

DOUFÁM ŽE SE NÁM TO POVEDE A SPOLEČNÝMI SILAMI NAŠÍ FAN POSTAVÍME ZNOVU NA NOHY!
=====================================================
Jasně jsem řekl, že pokud se neprovede nějaká reforma těchto stránek nehnu zde ani malíčkem. Nejsem tady pro srandu králíkům. Už jsem kontaktoval i BIG BOSSe tak snad se bude něco dít do budoucnosti. Každopádně pokud chcete nějaké novinky ohledně AC série sledujte naše FB stránky, kde i teď aktuálně běží dražba pár promo předmětů z mé sbírky. Mrzí mě to ale sám tady dělat nic nebudu !!!!! FAKT SORRY !

P.S. Omlouvám se Levak Assassin, že píšu zde nechci zakládat další novinku!

SoxXe

Levak Assassin , 10.10.2012 21:09

53 Komentáře · 23814 Přečtené

Hledáme redaktory 2

Ahoj.
Po dlouhé době jsem se přišla podívat, těšila jsem se jak to tu bude zahrnuté aktuálními novinkami a komentáři, ale jak to tady sleduju nic se nezměnilo. Nevím jak je to možné, ale Miko je opět nedostupný, nikomu neodepisuje a i když už dávno MĚL tak pořád nikomu nedal práva. Budu se snažit to vyřešit, ale nemůžu nic slíbit na 100%.

Ale teď k jinému téma. Nemálo lidí mi poslalo návrhy, že bych si pořídila webkameru a občas zasedla ke Skypu, kde bych byla s Vámi ve skupině a povídali si. Kdo s tím souhlasí a kdo by šel? Pište do komentářů.

Levak Assassin , 24.09.2012 19:24

88 Komentáře · 25393 Přečtené

Uvnitř Assassin's Creed 3 - epizoda první

Ubisoft zveřejnil video, ve kterém detailně probírá všechny aspekty Assassin's Creed 3 a ukazuje nám scény z hry, většinu z nich jsme ale viděli. Nicméně stojí za to se na video podívat kvůli informacím i soundtracku.

Mimochodem, na začátku videa můžeme na jednom z monitorů vidět Desmonda! Ale žádné informace o něm nemáme... zatím.

Sajn , 23.08.2012 11:30

145 Komentáře · 27154 Přečtené

Assassin's Creed 3 - postavy v multiplayeru by Dikaros


Za tento obsáhlý článek děkuji Dikarosovi. Jen chci říct, že takto novinky mají vypadat.

Ubisoft už dávnejšie uverejnil artworky a základné informácie o prvej várke postáv do Multiplayera. Ak chcete vedieť za koho si už onedlho zahráte, čítajte ďalej !

POKRAČOVAT NA ČLÁNEK

Sajn , 17.08.2012 20:55

Číst více.. · 34 Komentáře · 30606 Přečtené

Assassin's Creed 3: Liberation - gameplay trailer


Další novinka se týká spin-offu pro AC3 - prvním dílu, ve kterém si zahrajeme za něžné pohlaví. Za následující text a okdaz děkuji uživateli Letec.

Takže máme tady další novinku, a to trailer který nám odhaluje jak bude vypadat AC: Liberation na PS Vita. Můžeme se ve videu např. dozvědět jak bude vypadat boj. Hra využívá hojně dotykového ovládání. Podívejte se sami:

Sajn , 16.08.2012 20:26

11 Komentáře · 24314 Přečtené